Μίνι τουρνουά με τη συμμετοχή 2 ομάδων της Ναυταθλητικής Ένωσης Λάρισας διεξάγεται αυτές τις ημέρες στη γειτονική πόλη του Βόλου.

Στο τουρνουά συμμετέχουν οι μεγαλύτεροι σύλλογοι της Ελλάδος και αποτελεί για όλους τους προπονητές μια καλή ευκαιρία για να δουν την αγωνιστική κατάσταση των ομάδων τους!

Πιο συγκεκριμμένα το τουρνουά διξάγεται από τις 16 μέχρι και τις 19 Νοεμβρίου και στην κατηγορία Παίδων συμμετέχουν 16 ομάδες, χωρισμένες σε 4 ομίλους, ενώ στην κατηγορία Μίνι Παίδων συμμετέχουν 24 ομάδες, χωρισμένες σε 8 ομίλους.

Αναλυτικά οι όμιλοι της κατηγορίας Παίδων είναι οι εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ: ΕΘΝΙΚΟΣ, ΝΙΚΗ Β., Π. ΦΑΛΗΡΟ, ΕΝΚΑ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΠΑΟ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΝΕΛ, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, ΟΦΘ, ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ, ΟΕΑΝΑΒ

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ, ΣΥΡΟΣ, ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ, ΑΡΗΣ Θ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της κατηγορίας Παίδων:

ΠΕΜΠΤΗ 16/11 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Ν.ΙΩΝΙΑ
16.00 ENKA-ΝΙΚΗ-ΒΟΛΟΥ
17.00 ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ-ΟΕΑΝΑΒ
17.55 ΣΥΡΟΣ-ΟΥΚ
18.50 Π.ΦΑΛΗΡΟ-ΕΘΝΙΚΟΣ
19.45 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΟΦΘ
20.40 ΑΡΗΣ Θ.-ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
21.35 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
22.30 ΠΑΟ-ΝΕΛ
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/11 (2η  ΚΑΙ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) N.ΙΩΝΙΑ
08.00 ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ – ΟΦΘ
08.55 ΟΕΑΝΑΒ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
09.50 ΣΥΡΟΣ-ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
10.45 ΑΡΗΣ – ΟΥΚ
11.40 ΕΘΝΙΚΟΣ-ΕΝΚΑ
12.35 ΝΙΚΗ Β.-Π.ΦΑΛΗΡΟ
13.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΝΕΛ
14.25 ΠΑΟ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
15.20 ΟΦΘ-ΟΕΑΝΑΒ
16.15 ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
17.10 ΣΥΡΟΣ-ΑΡΗΣ
18.05 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΟΥΚ
19.00 ΕΝΚΑ-Π. ΦΑΛΗΡΟ
19.55 ΝΕΛ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
20.50 ΕΘΝΙΚΟΣ-ΝΙΚΗ Β.
21.45 ΠΑΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
 ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ) ΕΑΚ 50ΑΡΑ
08.00 Α3-Β4
Π 1
09.00 Α4-Β3 Π 2
10.00 Γ3-Δ4 Π 3
11.00 Δ3-ΓΑ Π 4
12.00 Α1-Β2
Π 5
13.00 Α2-Β1 Π 6
14.00 Γ1-Δ2 Π 7
15.00 Δ1-Γ2 Π 8
16.00 Χ1 – Χ2 Π 9
17.00 Ν1 – Ν2 Π 10
18.00 Χ3 – Χ4 Π 11
19.00 Ν3 – Ν4 Π 12
20.00 Χ5 – Χ6 Π 13
21.00 Χ7 – Χ8 Π 14
20.30 Ν5 – Ν6 (Ν.ΙΩΝΙΑ) Π 15
21.30 Ν7 – Ν8 (Ν. ΙΩΝΙΑ) Π 16
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11 (ΤΕΛΙΚΟΙ) ΕΑΚ 50ΑΡΑ
09.00 Χ9 – Χ11
10.00 Ν9 – Ν11
11.00 Χ10 – Χ12
12.00 Ν10 – Ν12
13.00 Χ13 – Χ14
14.00 Ν13 – Ν14
15.00 Χ15 – Χ16
16.00 Ν15 – Ν16

 

Η ομάδα Παίδων της Ν.Ε.Λ συμμετέχει στο τουρνουά με τους παρακάτω αθλητές:

Μαργαρίτης, Βαρδακάρης, Ευσταθίου, Βασιλόπουλος, Χατζής, Γεωργίου, Χαρίσης, Πάτσικας, Τζίκας, Μπαλτόπουλος, Ζακυνθινός. Προπονητής της ομάδας ο Κώστας Γαβριάς.

Αναλυτικά οι όμιλοι της κατηγορίας Μίνι Παίδων είναι οι εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ: ΧΑΝΙΑ, ΕΝΚΑ, ΠΥΡΡΟΣ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΠΑΟΚ, ΓΛΥΦΑΔΑ, ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Π. ΦΑΛΗΡΟ, ΡΕΘΥΜΝΟ, ΝΟΠ2

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΠΑΟ, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ: ΕΘΝΙΚΟΣ, ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ, ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΒΟΥΛ/ΝΗ, ΧΑΙΔΑΡΙ, ΟΥΚ

Η’ ΟΜΙΛΟΣ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΚΑΣΤΕΛΛΑ, ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

Θ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΝΟΠ, ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ., ΑΝΟΓ

Αναλυτικά το πρόγραμμα της κατηγορίας Μίνι Παίδων:

ΠΕΜΠΤΗ 16/11 (1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) EAK ΚΛΕΙΣΤΗ 25ΑΡΑ
16.50 ΧΑΝΙΑ – ΕΝΚΑ
17.45 ΦΑΛΗΡΟ – ΡΕΘΥΜΝΟ
18.40 ΕΘΝΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ Θ.
19.30 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΠΑΟ
20.20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΚΑΣΤΕΛΛΑ
21.10 ΠΑΟΚ-ΓΛΥΦΑΔΑ
22.00 ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. – ΝΟΠ
22.50 ΒΟΥΛ/ΝΗ-ΧΑΙΔΑΡΙ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/11 (2η  ΚΑΙ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΕΑΚ ΚΛΕΙΣΤΗ 25ΑΡΑ
08.00 ΝΙΚΗ Β.-ΑΡΗΣ Θ.
08.55 ΟΥΚ-ΧΑΙΔΑΡΙ
09.50 ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΚΑΣΤΕΛΛΑ
10.45 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
11.40 ΝΟΠ2-ΡΕΘΥΜΝΟ
12.35 ΑΝΟΓ-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
13.30 ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ-ΠΑΟΚ
14.25 ΕΝΚΑ-ΠΥΡΡΟΣ
15.20 ΕΘΝΙΚΟΣ-ΝΙΚΗ Β.
16.15 ΒΟΥΛ/ΝΗ – ΟΥΚ
17.10 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
18.05 ΦΑΛΗΡΟ-ΝΟΠ2
19.00 ΠΑΟ-ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
19.55 ΝΟΠ – ΑΝΟΓ
20.50 ΓΛΥΦΑΔΑ-ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ
21.45 ΧΑΝΙΑ-ΠΥΡΡΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11 (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ) ΕΑΚ ΚΛΕΙΣΤΗ 25ΑΡΑ
08.00 Α3-Β3

 

Π1
08.55 Γ3-Δ3 Π2 Θ.17-24
09.50 Ε3-Ζ3 Π3
10.45 Η3-Θ3 Π4
11.40 Α2-Β2 Π5
12.35 Γ2-Δ2 Π6 Θ.9-16
13.30 Ε2-Ζ2 Π7
14.25 Η2-Θ2 Π8
13.00 Α1-Β1 (Ν.ΙΩΝΙΑ)
Π9
13.55 Γ1-Δ1 (Ν.ΙΩΝΙΑ) Π10 Θ. 1-8
14.50 Ε1-Ζ1 (Ν.ΙΩΝΙΑ) Π11
15.45 Θ1-Η1 (Ν.ΙΩΝΙΑ) Π12
15.20 Χ1-Χ2 Π 13 Θ. 21-24
16.15 Χ3-Χ4 Π 14 Θ. 21-24
17.10 Ν3 – Ν4 Π 16 Θ. 17-20
18.05 Χ5-Χ6 Π 17 Θ. 13-16
16.40 Ν1-Ν2 (Ν.ΙΩΝΙΑ) Π 15 Θ.17-20
17.35 Χ7-Χ8 (Ν.ΙΩΝΙΑ) Π 18 Θ. 13-16
18.30 Ν5-Ν6 (Ν.ΙΩΝΙΑ) Π 19 Θ. 9-12
19.25 Ν7-Ν8 (Ν.ΙΩΝΙΑ) Π 20 Θ. 9-12
19.00 Χ9-Χ10 Π 21 Θ. 5-8
19.55 Χ11-Χ12 Π 22 Θ. 5-8
20.50 Ν9-Ν10 Π 23 Θ. 1-4
21.45 Ν11-Ν12 Π 24 Θ. 1-4
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11 (ΤΕΛΙΚΟΙ) ΕΑΚ ΚΛΕΙΣΤΗ 25ΑΡΑ
09.00 Θ. 23-24 Χ13 – Χ14
10.00 Θ. 21-22 Ν13 – Ν14
11.00 Θ. 11-12 Χ19 – Χ20
12.00 Θ. 9-10 Ν19 – Ν20
13.00 Θ. 7-8 Χ21 – Χ22
14.00 Θ. 5-6 Ν21 – Ν22
15.00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Χ23 – Χ24
16.00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Ν23 – Ν24
09.00 Θ. 19-20 Ν.ΙΩΝΙΑ Χ15 – Χ16
10.00 Θ. 17-18 Ν.ΙΩΝΙΑ Ν15 – Ν16
11.00 Θ. 15-16 Ν.ΙΩΝΙΑ Χ17 – Χ18
12.00 Θ. 13-14 Ν.ΙΩΝΙΑ Ν17 – Ν18

Η ομάδα Μίνι Παίδων της Ν.Ε.Λ συμμετέχει στο τουρνουά με τους παρακάτω αθλητές:

Χατζήνας, Ζέππος, Βίτκος, Χρονόπουλος, Μότσιας, Παπαδημητρίου, Παπαθανασίου, Ράπτης, Ζαχόπουλος, Παπαναστασίου, Καραλής, Μπανάσιος, Χριστίδης, Γαλανόπουλος, Παπαδημητρίου Κ. Προπονητής της ομάδας ο Γιάννης Θεοχάρης.

 

 

2017-11-17T10:10:03+00:00